Your browser does not support JavaScript!

Digibyte (DGB) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Digibyte (DGB) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Digibyte nedir?

DigiByte (DGB) 2014 yılında kuruldu. DigiByte şirket, ICO ve premined (önceden kazılmış) coin değildir. Açık kaynaklı ve izinsiz bir projedir ve büyük ve tutkulu küresel bir gönüllü topluluğu tarafından geliştirilmekte ve desteklenmektedir. DigiByte, Cybersecurity çözümleri ve AI ve IoT projeleri için çok uygun bir çerçeve ve uygulamalar oluşturan çok aktif bir geliştirici ekibine sahip olduğunu gösteriyor.

Nasil çalışır?

Digibyte, SegWit'i yükleyen dünyanın ilk blok zinciri oldu. DigiByte hem MultiShield hem de DigiShield'a öncülük etti. MultiShield, orijinal DigiShield'ın gelişmiş sürümüdür. Asimetrik bir gerçek zamanlı zorluk ayarı yaratır ve şimdi Zcash, Bitcoin Cash ve 25'ten fazla diğerleri gibi birçok blok zincirinde yaygın olarak uygulanmaktadır. 250K dan fazla node indirme ve tüm dünyada on binlerce aktif noda sahiptir. DigiByte ayrıca Odocrypt adlı ASIC dirençli 5 farklı PoW madencilik algoritması kullanıyor.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Siber güvenlik, AI ve IoT çözümleri üreten şirketler için kullanılacak bir çerçeve ve uygulamalar oluşturmak ve blockchain ödeme teknolojisinin avantajlarını satıcılara getirmek amacıyla daha hızlı işlemler için güvenli bir küresel ağ oluşturmak için ileriye dönük Blockchain teknolojisini satıcı ve ve tüketicilere getirmeyi hedefler.

Digibyte'nin özellikleri nelerdir?

  • 2014'ten beri faaliyettedir
  • 5 farklı madencilik algoritması (1 ASIC dayanıklı)
  • Hızlı işlemler, Bitcoin'den 40 kat daha hızlı ve 15 saniye blok süresi.
  • Çok düşük ücretler

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı