Your browser does not support JavaScript!

Aion (AION) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Aion (AION) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Aion Nedir?

Aion Network, geliştiricilerin bir Blockchain ağı üzerinde ürün seviyesinde Java uygulamaları inşa etmelerine olanak sağlayan dünyanın erişimi en kolay Blockchain platformudur. Aion, kitlelerin Blockchain teknolojisinden faydalanmalarına yardım ederek dünyanın daha adil ve tarafsız bir İnternete ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlar. Aion Network şeffaflığı ile öne çıkarken, henüz çözülememiş ölçeklenebilirlik, gizlilik ve güvenlik sorunlarına odaklanmak için tasarlanmıştır.

Nasıl çalışır?

Aion akıllı kontrat platformu, dünya geneline yayılmış kayıt defteri (ledger) adı verilen dağıtılmış bir veritabanı gibi davranan makineler ağını işleterek çalışır. Geliştiriciler bu ağ üzerinde akıllı kontrat adı verilen uygulamalar yaratabilirler. Bu akıllı kontratlardaki mantık, kontrol edilebilir doğru sonuçları tetikler ve onları modern Uygulamaların altyapısının önemli bir parçası yapar.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Aion blockchain teknolojisinde süregelen önemli sorunların pek çoğunu çözmeyi hedefliyor. Bunlar: Ölçeklenebilirlik: işlem miktarı olarak da bilinir Güvenlik: ağın organize bir saldırıya karşı koyma becerisi Verimlilik: bir blockchain dünya için bir kaynak yükü olmamalıdır Kullanılabilirlik: blockchain onunla iletişime giren kullanıcı için de bir yük olmamalıdır Birlikte çalışabilirlik: birden çok blockchain arasında mantık ve varlık geçişi yapabilme becerisi Bunları, kullanıcıları ilk sıraya koyan bir interneti yeniden inşa etmek için uygulama geliştiricilerini güçlendirme amacı takip ediyor.

Aion'un özellikleri nelerdir?

Proof of Work (PoW) (iş ispatı) ile güçlendirilmiş Dağıtılmış Ağ: Aion Platformu equihash proof of work mutabakat algoritmasının geliştirilmiş bir modifikasyonuyla çalışan dağıtılmış bir ağ üzerinde çalışır. Java uygulamaları yazmak ve devreye almak (akıllı kontratlar) Ücretsiz paylaşımlı node altyapısı Teşviğe dayalı ödül ve hibe programı

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı