Your browser does not support JavaScript!

Zcash (ZEC) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Zcash (ZEC) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Zcash nedir

Zcash, güçlü bir bilimsel temel üzerine inşa edilmiş gizliliği koruyan dijital bir para birimidir.

Nasıl Çalışır

Zcash, Bitcoin gibi bir dijital para ya da kripto paradır (Aslında Zcash, orijinal Bitcoin kod temeli üzerine inşa edilmiştir). MIT, Johns Hopkins ve diğer saygıdeğer akademik ve bilimsel kurumlardan araştırmacılar tarafından yaratılmıştır. Zcash diğer kripto paraların ötesine geçer. Zcash ile paylaştığınız bilgi miktarının kontrolü sizde olur. Kalkanlı adresler ve bunlarla bağlantılı adresler blockchain üzerinde görülebilir olmaz. Ödeme açıklamaları ve özel "izleme anahtarları", işlem ayrıntılarını denetimler ve yasal uyumluluk için güvenilir üçüncü partilerle paylaşmak amacıyla kullanılabilir.

Zcash neyi çözmeyi hedefliyor?

Zcash Company'nin misyonu herkesi ekonomik özgürlük ve fırsatlarla güçlendirmektir. Gizliliğin herkesin hakkı olduğuna, ekonomik özgürlük arayışının erdemli bir çaba olduğuna ve paranın geleceğinin saldırı ve sansüre dayanıklı dijital paralarda olduğuna inanıyoruz.

Kalkanlı Adres Nedir?

Z'ler arası işlemler açık blockchainlerde gözükür, bu sayede bu işlemlerin gerçekleştiği ve işlem masraflarının ödendiği bilinir. Fakat adresler, işlem miktarları ve not bölümü şifrelenmiştir ve herkese açık şekilde görülebilir değildir. Blockchain üzerinde şifreleme kullanmak yalnızca sıfır bilgi ispatları sayesinde mümkün olabilir.

Zcash'in özellikleri nelerdir?

Verimli ve kullanılabilir - Zcash, hızlı, güvenilir ve düşük masraflı şekilde para göndermek ya da dijital olarak ürün ya da hizmet almak için kullanılabilir. Önde gelen borsalar ve cüzdanlar tarafından desteklenir. Denetim ve yasal düzenlemelere uyumluluk -Bilgi paylaşımı, üçüncü parti denetimleri ya da yasal gerekliliklere uyumluluk için Zcash kullanıcıları özel adreslerini ve işlemlerini paylaşabilirler. Merkeziyetsiz ve saldırıya dayanıklı - Zcash, banka ya da devlet gibi merkezi bir birim yerine insanlardan ve makinelerden oluşan geniş bir ağ tarafından idare edilir ve merkeziyetsizdir. Hacklenecek merkezi bir veritabanı ya da tek hata noktası yoktur. Zcash'i kapatabilecek ya da kullanımını engelleyecek bir otorite bulunmaz. Özel adresler ve işlemler - Gizlilik Zcash'ın temeline inşa edilmiştir, bu sayede kişiler gönderici, alıcı ve işlem yapılan miktarı açıklamak zorunda kalmadan Zcash gönderip alabilirler. Gizlilik sayesinde kişiler dijital araçlar üzerinden güvenle işlem yapabilirler. Şeffaf adresler ve işlemler de mümkündür.

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı